Manau, kad jei jau valdžia skatina rusiuoti zmones tai galetu bent jau konteinerius į atskiras šiukslevežias pilt
Geriau būtų nerūšiuoti.
Reikalingas ;)
Manau, jog nuolat ir sparčiai augant atliekų kiekiui, rūšiavimas yra sektinas pavyzdys, vienas iš būdų apsaugoti gamtą, o tuo pačiu - ir savo sveikatą. Rūšiuodami atliekas žmonės ne tik palaikytų švarią aplinką, bet tausotų gamtinius išteklius (kaip antai, medieną, kuri naudojama popieriui gaminti ir pan.), kas yra labai svarbu. Dėl šių priežasčių reiktų skatinti visuomenę rūšiuoti, ir tai daryti vis dažniau.
Manau jis yra svarbus, norint saugoti aplinką bei taupyti žemės išteklius.
Manau jog rūšiuoti šiukšles yra būtina. Juk patys nenorime gyventi "šiūkšlyne".
Rūšiavimas padeda saugoti mūsų aplinką ir tausoti resursus.
Reikia rūšiuoti, bet dar labiau reikia paskatinimo iš valdžios sektoriaus.
Geras dalykas tačiau nevisi turi tam sąlygas.
Atliekų rūšiavimas gali būti naudingas panaudojant jas antriniam perdirbimui bei ekosistemai palaikyti