Rūšiavimas
Kokia lytis?
Koks Jūsų amžius?
Koks Jūsų išsilavinimas?
Kur Jūs šiuo metu gyvenate?
Koks Jūsų gyvenamosios vietos tipas?
Ar rūšiuojate atliekas?
Kokia Jūsų šeimos narių dalis rūšiuoja atliekas?
Jeigu nerūšiuojate atliekų, kodėl? (galimi keli atsakymo variantai)
Kitas variantas
- Neturime pakankamai komtenerių ( turime tik pakuotėms ir plastikui). Tai šitas atliekas rūšiuojame.
- Kartais trūksta žinių, kur dėti atitinkamas šiukšles...
Ar rūšiuojamas atliekas Jūs tinkamai jas paruošiate ( pvz.:išplaunate, suspaudžiate butelius)?
Kaip manote, kas paskatintų žmones daugiau rūšiuoti? (galimi keli atsakymo variantai)
Kitas variantas
- Priverstinis rusiavimas naudojant istatyma. Blogai surusiuota - bauda.
- niekas, nes tai nesamone
Ką Jūs manote apie rūšiavimą?
- Manau rusiavimas yra tikrai svarbus dalykas, bet siu dienu pasaulyje kai zmones skuba, yra labai uzsieme kitais reikalais tiesiog neturi laiko arba tingi rusiuoti savo siuksles.
- Labai reikalingas, juk daug atlieku galima perdirbti ir naudoti vel.
- Manau, kad tai tikrai geras dalykas. O jeigu už tai žmogus gautų bent pora centų lietuva tikrai taptų švaresnė, nes nebūtų tikslo šiūkšles mesti bet kur.
- Reikalingas
- tai labai svarbu del musu paciu
- Lietuvoje nepopuliarus, nes nematome išrūšiavimo rezultato.
- Rūšiavimas reikalingas, nes tai prisideda prie gamtos išsaugojimo.
- Mes rusiuojame siuksles nes pas mus taikomos baudos už nerusiavima,ir seip siuksles rusiuoti reikia nes jos tersia aplinka
- Rūšiavimas gerai
- aš manau, kad rūšiavimas yra teigiamas dalykas.