Restoranas be atliekų

Sveiki,

Esame Vilniaus kolegijos, 1 kurso, Viešbučių ir restoranų verslo studentai ir atliekame tyriamąjį darbą.

Darbo tikslas yra išsiaiškinti, koks yra žmonių požiuris į ekologiškus restoranus bei ,,zero waste"

Ši apklausa yra anoniminė, atsakymai bus naudojami tik darbo tyrime.

Ačiū už jūsų laiką ir supratingumą.

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar dažnai lankotės restoranuose/kavinėse?

Ar esate girdėje apie ,,zero waste” inovacija restoranuose?

Kokia jūsų nuomonė apie atsirandančius ekologinius restoranus?

Kokia jūsų nuomonė jeigu patiekalu kainos ekologiškuose restoranuose nebus didelės, tačiau pariekalai dalinai gaminami iš maisto likučių?

Ar esate buve ,,zero waste” restorane?

Kas jums yra svarbiausia esant restorane? (Pažymėkite 2 prioritetus)

Ar norėtumėte, jog ekologiniu restoranų veikla plėstusi ir Lietuvoje?

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Iš kokio miesto esate?