Restoranas be atliekų
Sveiki,
Esame Vilniaus kolegijos, 1 kurso, Viešbučių ir restoranų verslo studentai ir atliekame tyriamąjį darbą.
Darbo tikslas yra išsiaiškinti, koks yra žmonių požiuris į ekologiškus restoranus bei ,,zero waste"
Ši apklausa yra anoniminė, atsakymai bus naudojami tik darbo tyrime.
Ačiū už jūsų laiką ir supratingumą.