Restoranas be atliekų
Sveiki,
Esame Vilniaus kolegijos, 1 kurso, Viešbučių ir restoranų verslo studentai ir atliekame tyriamąjį darbą.
Darbo tikslas yra išsiaiškinti, koks yra žmonių požiuris į ekologiškus restoranus bei ,,zero waste"
Ši apklausa yra anoniminė, atsakymai bus naudojami tik darbo tyrime.
Ačiū už jūsų laiką ir supratingumą.
Ar dažnai lankotės restoranuose/kavinėse?
Ar esate girdėje apie ,,zero waste” inovacija restoranuose?
Kokia jūsų nuomonė apie atsirandančius ekologinius restoranus?
- Super
- Palaikau, jei restoranai kruopščiai atsirenka maistą ir gali užtikrinti jų kokybę.
- Nezinau
- Labai palaikau
- Gaila, kad jie dažnai yra brangesni, bet idėją palaikau.
- Liux
- Restoranai su aukštos kokybės maistu,dažniausiai būna ir puikus aptarnavimas. Teko keliuose lankytis-puikus maistas ir pateikimas.
- Gera
- Manau tai puiki idėja
- Gera idėja