Restoranas be atliekų

Kokia jūsų nuomonė apie atsirandančius ekologinius restoranus?

  1. Super
  2. Palaikau, jei restoranai kruopščiai atsirenka maistą ir gali užtikrinti jų kokybę.
  3. Nezinau
  4. Labai palaikau
  5. Gaila, kad jie dažnai yra brangesni, bet idėją palaikau.
  6. Liux
  7. Restoranai su aukštos kokybės maistu,dažniausiai būna ir puikus aptarnavimas. Teko keliuose lankytis-puikus maistas ir pateikimas.
  8. Gera
  9. Manau tai puiki idėja
  10. Gera idėja