Renginys ,,Kviesk Svečią''

Sveiki draugai! Norėčiau labai paprašyti jūsų 2-3min laiko skirti šiai apklausai. Ačiū jums! 

 

Renginys ,,Kviesk Svečią''
Rezultatai yra viešai prieinami

Ar dalyvautum jei SMK vyktų ''Kviesk svečią'' renginys, kuriuo metu būtų kalbinamas pašnekovas?

Ar jums būtų įdomu klausytis tokio tipo renginį, kaip ‘‘Kitokie pasikalbėjimai‘‘, ‚‘‘Nepatogūs klausimai‘‘?

Kokį pašnekovą norėtumėte pamatyti?

Ar dalyvautumėte ‘‘Kviesk svečia‘‘ renginyje jei jo kainą būtų 1-2 eurai? Pinigai būtų skirti labdarai.

Ar aukotumėte labdarai?

Kokios temos būtų jums aktualios ir įdomios?

Kokiu laiku galėtumėte dalyvauti renginyje?