Renginys ,,Kviesk Svečią''
Sveiki draugai! Norėčiau labai paprašyti jūsų 2-3min laiko skirti šiai apklausai. Ačiū jums!
Ar dalyvautum jei SMK vyktų ''Kviesk svečią'' renginys, kuriuo metu būtų kalbinamas pašnekovas?
Ar jums būtų įdomu klausytis tokio tipo renginį, kaip ‘‘Kitokie pasikalbėjimai‘‘, ‚‘‘Nepatogūs klausimai‘‘?
Kokį pašnekovą norėtumėte pamatyti?
Kita
- Šokoladas sielai
- Influenceriai, politikai
- Absoliučiai visus, nepriklausomai nuo profesijos, amžiaus ir pnš.
Ar dalyvautumėte ‘‘Kviesk svečia‘‘ renginyje jei jo kainą būtų 1-2 eurai? Pinigai būtų skirti labdarai.
Ar aukotumėte labdarai?
Kokios temos būtų jums aktualios ir įdomios?
- Mano spintos skeletai
- -
- nedarbas, mokesčiai, ir t.t.
- Mityba, sportas, sveikata, saviugda. Emocinis intelektas...
- Kompiuterija, naujovės. Psichologija, filosofija.
- Bet kokios
- Šiuolaikinès problemos, kaip tie žmonės pasiekė tai ką turi dabar, gyvenimo sunkumai, kaip įveikti baimes ir t.t.
- Karjiera, gyvenimas, išgyvenimai
- kaip pasitikėti savimi
- Kaip buti laimingu ir sekmingu
Kokiu laiku galėtumėte dalyvauti renginyje?
Kita
- Ryte
- 14-15val
- Nesvarbu
- 11-17
- 14-16h
- Pietų laiku
- Skirtingu laiku, tačiau atsižvelgiant į svečių ir studentų užimtumą, galbūt apie 17-18 valandą (žmonės, kuriems aktualu, bandys iš anskto susiderinti)
- Bet kada