Renginys ,,Kviesk Svečią''
Sveiki draugai! Norėčiau labai paprašyti jūsų 2-3min laiko skirti šiai apklausai. Ačiū jums!
Rezultatai yra viešai prieinami
Ar dalyvautum jei SMK vyktų ''Kviesk svečią'' renginys, kuriuo metu būtų kalbinamas pašnekovas?
Taip
Ne
Ar jums būtų įdomu klausytis tokio tipo renginį, kaip ‘‘Kitokie pasikalbėjimai‘‘, ‚‘‘Nepatogūs klausimai‘‘?
Taip
Ne
Kokį pašnekovą norėtumėte pamatyti?
Komiką,
Dėstytoją,
Studentą,
Absoliučiai visus, nepriklausomai nuo profesijos, amžiaus ir pnš.
Influenceriai, politikai
Šokoladas sielai
Ar dalyvautumėte ‘‘Kviesk svečia‘‘ renginyje jei jo kainą būtų 1-2 eurai? Pinigai būtų skirti labdarai.
Taip
Ne
Ar aukotumėte labdarai?
Taip
Ne
Kokios temos būtų jums aktualios ir įdomios?
Kokiu laiku galėtumėte dalyvauti renginyje?
16h
17h
18h
Pietų laiku
Bet kada
Skirtingu laiku, tačiau atsižvelgiant į svečių ir studentų užimtumą, galbūt apie 17-18 valandą (žmonės, kuriems aktualu, bandys iš anskto susiderinti)
14-16h
11-17
Nesvarbu
14-15val
Ryte
Pateikti