Reklamos rūšių įtaka vartotojams

Kaip manote, kas nutiktų, jeigu reklamos neliktų?

  1. visiškai nieko
  2. telikas, internetas, pastas, zurnalai, gatves nebebutu uzterstos siukslemis. bet taip pas zmones nebezinotu ka pirkt, nes nezinotu ko yra xD
  3. Nieko
  4. Pasaulis nesugriūtų, bet grįžtume atgal į tuos laikus, kai visi aplink šaukia balsu ir ragina pirkti iš jų ;))
  5. Sumažėtų prekių ir paslaugų pardavimai.
  6. Nieko :)
  7. Nežinotu naujienu
  8. Įmonių pelnas sumažėtų, prarastų dalį lankytojų, o vartotojai abejotų, nežinotų koks produktas ar kokia paslauga tinkama jiems, neturėtų su kuo palyginti.
  9. Kai kurios prekės ar paslaugos liktų nepastebėtos, sumažėtų konkurencija tarp įmonių.
  10. Sumažėtų pirkimai, o žmonės mažiau skųstųsi įkyriais pranešimais ne laiku ir ne vietoje