Geroji pusė - būtų mažiau "šlamšto", blogoji - nukentėtų informacinis srautas.
Nezinotumem naujienu
Sumažėtų paklausa, nes žmones reklama vienaip ar kitaip veikia ir jos įtaką turi poveikį žmonių pasirinkimui perkant vieną ar kitą prekę.
pize butu
Žmonės toliau pirktų prekes, tik manau mažiau pirktų akcijinių prekių, kurių jiems net nereikia
Nebeturėčiau darbo :D
Sumažėtų vartojimas, kardinaliai pasikeistų žmonių vertybės. Pasaulis judėtų geresne linkme.
Zenkliai sumazetu produktu ir paslaugu pardavimai, ypac mazo butinumo prekiu.
Sumažėtų prekių/paslaugų vartojimas.
Sutaupytume pinigeliu