Reklamos rūšių įtaka vartotojams

Kaip manote, kas nutiktų, jeigu reklamos neliktų?

  1. Galbūt susilygintų įvairių substitutinių prekių paklausa.
  2. tiesiog nežinotume kokios prekės rinkoje ir kam šiuo metu akcija
  3. Būtų sunkiau susidaryti nuomonę apie paslaugas/produktus
  4. Žmonės gautų mažiau informacijos, todėl tikriausiai sumažėtų tam tikrų prekių pardavimas.
  5. Nemanau, kad tai įmanoma, o jei ir įvyktų tai atsirastų kitų būdų kaip efektyviau parduoti prekę.
  6. gal ir gerai būtų
  7. Klausimas apie nieka.
  8. sumažėtų pirkimas.
  9. Tikrai jos pasigestume. Bet jei reikia atsižvelgti, kad reklama yra viena iš informacinių priemonių, kuri gali vartotojui padėti išsirinkti tai ko jam galbūt labiausiai reikia už priimtina kainą. Taip pat reklama yra televizijų ir kt pajamų šaltinis .
  10. sugriūtų marketingo verslas