Darbo užmokestis ... ir orus gyvenimas .. mane motyvuotų grįsti ✌️
Kai atliginimai lt atitiks EU tliginimams ir kainos Kas be ko
Aš jau gryžes po 10metu, bet jokios motivacijos nematau
Ne melas Lietuvoje!
Gryzciau jei alga i rankas butu 1000eur
Tai kaip gyvenimas eina Norvegijoje, Lietuva to paprascausiai niekad nepasieks. Zmoniu mentalitetas visai ne toks.
Didesnės algos, platus skrydžių pasirinkimas iš Lietuvos
Nera tokiu dalyku LT kad motyvuotu ir nezinia ar bus kada
Jokios
Paskolos bustui, dirbant užsienyje