Reemigracijos skatinimas Lietuvoje

5. Jeigu Jūsų nemotyvuoja dabar taikomos priemonės, tai kokios motyvuotų? (Atsakymą pateikite laisvame langelyje)

  1. Tai, lad is 4 punkte pateiktu priemoniu nei viena realiai neveikia. Dalis emigrants griztu namo jei valstybe duotu bent po 40 hektaru ukininkauti.
  2. Kolkas nemotyvuoja niekas...deja...
  3. Pakeltos algo.
  4. Nes tiesiog visu tuo netikiu.
  5. uz korupcija, iki gyvos galvos. Teiseju savivale iki gyvos galvos. Seime nei vieno buvusio KGB agento, ir ex komunistus lauk.
  6. Gamta, nuosavi namai , sava kalba
  7. Motivuos tada kai bus taikyti gejams pedofilam ir kitiems simo nariams tipo skvernelio verygos karbauskio, ir kitos saikos, mirties bausme. Tada tikrai motivuos.
  8. Svarbiausia manau darbo žmogui tai ,kada tu turi darba, ir gali ramiai miegoti žinodamas kad kas be nutiktų tu neatsidursi gatvėje. Kada tu pakankamai uždirbi, ir žinai kad jei ir neteksi pajamų šaltinio tavimi valstybė pasirūpins.kada į tave darbdavys žiūri kaip į žmogų kurį reikia vertinti o ne iš aukšto kaip į šiukšlę... ! Vien slogus prisiminimai menant tėvynę... kas gali visą tai pakeisti? Graudu bet tokia tiesa...
  9. Motyvuotų jeigu tokios priemonės būtų taikomos
  10. Lietuva jau tapo svetima salis