PROJEKTAS „SENOSIOS ANYKŠČIŲ AUTOBUSŲ STOTIES VIETOS URBANISTINĖS IDĖJOS“
Gal turit kitų minčių apie šią vietą?
Neturiu,gal noreciau didesnes,bet vieta gera
Galėtų būti nuomos punktas
Ne
.
ne
ne
Atnaujinti
Vieta labai patogi strategiškai, tačiau ją reikia sutvarkyti ir galbūt atidaryti mažą, stilingą ir jaukią kavinukę ar užkandinę, laukiantiems autobuso? :)
galėtu buti kažkas neiprasto ir idomaus idomus ir naujoviškas projektas gal požeminė stovėjimo aikštelė dvirašiu parkingas velamobilių elektromobilių įkrovimo vieta