PROJEKTAS „SENOSIOS ANYKŠČIŲ AUTOBUSŲ STOTIES VIETOS URBANISTINĖS IDĖJOS“

Ar patogi autobusų stoties vieta?

  1. taip
  2. Taip
  3. Taip
  4. Taip
  5. Taip
  6. Taip
  7. Taip
  8. Taip, patogi.
  9. Taip
  10. taip
…Daugiau…

Ar dažnai naudojatės autobusų stoties teikiamomis paslaugomis?

  1. ne
  2. Ne
  3. 1 kartą per mėnesį
  4. Taip
  5. Ne
  6. Ne
  7. Ne
  8. Nelabai, dazniau naudojasi draugai, giminaiciai, atvykstantys i svecius.
  9. Ne
  10. retai
…Daugiau…

Ar lankotės autobusų stoties teritorijoje, jeigu neketinate niekur vykti?

  1. ne
  2. Ne
  3. 1 kartą per 3 mėnesius
  4. Kartais, snukių pažiūrėt
  5. Kartais
  6. Taip
  7. Ne
  8. Taip, kartais tenka praeiti ir per jos teritorija, ir buti salia tos teritorijos.
  9. Ne
  10. taip
…Daugiau…

Ar Jūsų nuomone, ši vieta yra pakankamai reprezentatyvi?

  1. Taip. Tai yra vienas is pagrindiniu ivaziavimu i miesta.
  2. Ne
  3. Pakankamai
  4. Pakankamai
  5. Taip
  6. Ne
  7. Taip
  8. Vieta autobusu stociai - gera, tik aiksteliu danga galetu buti kokybiskesne, o pats stoties vaizdas malonesnis akiai bei idomesnis, susietas vaizdiskai su Anyksciais - ant sienu ar parasyta, arba nupiesta kazkas su musu miesto tema.
  9. Ne
  10. taip
…Daugiau…

Ką ateityje norėtumėte matyti šioje teritorijoje, kam ji turėtų būti pritaikyta (sporto aikštynams, laisvalaikio pramogoms su vaikų žaidimų aikštelėmis, renginių organizavimui netradicinėse erdvėse ir kt.) ?

  1. gal, jei teritorijos dydis leidzia
  2. Galėtų būti sporto ir pramogų aikštelė su suoleliais, gal net jauki kavinukė.
  3. Autobusų stotis, nes tinkama vieta. Greta galėtų būti laisvalaikio pramogos su vaikų žaidimų aikštele
  4. stotį
  5. Šalia vienos iš judriausių miesto gatvių? Nemanau.
  6. Autobusų stotį tik daug modernesnę
  7. Autobusu stotis
  8. Manau, kad sita vieta geriausia butu autobusu stociai, o renginiams ar aikstelems nemanau, kad cia butu patogu - prie pat gatves triuksmas, zmonems is centro sunkiau pasiekt butu...
  9. Sporto
  10. kazka idomaus
…Daugiau…

Gal turit kitų minčių apie šią vietą?

  1. Ne
  2. Gera vieta.
  3. Jei miestui vis dar reikalinga autobusų stotis, tegu lieka.
  4. Ne
  5. Maxima pastatyt :) Pramogu centro kompleksui butu gerai ta vieta - boulingui, biliardui, picerijai, jaunima kad trauktu - gyvenami namai ne prie pat, masinu aikstelei vietos uztektu - reikia tik norinciu investuot i kokybiskas paslaugas teikiancius tiekejus, nes kitaip bus kaip Bangelej, ou niou :)
  6. -
  7. ne
  8. Gal laisva ir rami erdve atvykusiams miesto sveciams ...netinka si vieta viesajam transportui
  9. Galetu buti parduotuve nes gyvenantiems sioje puseje parduotuviu nera o autobusu stotyje esancioje parduotuveje prekiu kokybe prasta taip pat daug isejusiu is galiojimo prekiu galima atrasti, mazas pasirinkimas.
  10. Stotis yra stotis - pakeliaukite po pasaulį ir pamatysite,kad ten jokios pramogos nevykdomos. Čia turėtų būti bankomatas,wc,užkandžių kioskelis,patogi laukimo vieta. Ir saugi.
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą