PROJEKTAS „SENOSIOS ANYKŠČIŲ AUTOBUSŲ STOTIES VIETOS URBANISTINĖS IDĖJOS“

Gal turit kitų minčių apie šią vietą?

  1. ne
  2. Bbz
  3. Visgi manyčiau ,kad ši vieta labiausiai tinka autobusu stočiai....TIK reiktų renovacijos ....
  4. Reikia restauruoti stoti, bet daugiau nieko nekeisti
  5. Palikit viska kaipbyra
  6. Maitinimo istaiga galetu atsirasti.
  7. -
  8. Ne
  9. Viesbuti nauja...
  10. Ne