PROJEKTAS „SENOSIOS ANYKŠČIŲ AUTOBUSŲ STOTIES VIETOS URBANISTINĖS IDĖJOS“

Gal turit kitų minčių apie šią vietą?

  1. Neturiu,gal noreciau didesnes,bet vieta gera
  2. Galėtų būti nuomos punktas
  3. Ne
  4. .
  5. ne
  6. ne
  7. Atnaujinti
  8. Vieta labai patogi strategiškai, tačiau ją reikia sutvarkyti ir galbūt atidaryti mažą, stilingą ir jaukią kavinukę ar užkandinę, laukiantiems autobuso? :)
  9. galėtu buti kažkas neiprasto ir idomaus idomus ir naujoviškas projektas gal požeminė stovėjimo aikštelė dvirašiu parkingas velamobilių elektromobilių įkrovimo vieta
  10. aa