Gal turit kitų minčių apie šią vietą?
- ne
- Bbz
- Visgi manyčiau ,kad ši vieta labiausiai tinka autobusu stočiai....TIK reiktų renovacijos ....
- Reikia restauruoti stoti, bet daugiau nieko nekeisti
- Palikit viska kaipbyra
- Maitinimo istaiga galetu atsirasti.
- -
- Ne
- Viesbuti nauja...
- Ne