Programėlė skatinanti prisidėti prie ekologijos lygio gerinimo
Laba diena, mes esame Socialinių mokslų kolegijos I kurso studentės (tarptautinis verslas ir komunikacija).
Atliekame apklausą apie naują programėlę skatinačią žmones prisidėti prie ekologijos lygio gerinimo. Programėlė, skatina žmones rūšiuoti atliekas ir prireikus surinkti rastas šiukšles aplinkoje. Už surinktas ir nufotografuotas šiukšles kaupsis taškai už, kuriuos bus galima išsigryninti įmonės teikiamus prizus.
Anketa yra anoniminė ir surinkti duomenys bus naudojame mokslo tikslams. Iš anksto dėkojame už atsakymus!
Jūsų lytis?
Jūsų amžius?
Ar Jūs prisidedate prie ekologijos gerinimo?
Kokiais būdais prisidedate prie ekologijos gerinimo?
Kita
- Mažiau vartoju automobilį
- Į prekybos centrus nešuosi medžiaginį maišą
- Nešiukšlinu