Programėlė skatinanti prisidėti prie ekologijos lygio gerinimo

Laba diena, mes esame Socialinių mokslų kolegijos I kurso studentės (tarptautinis verslas ir komunikacija).

Atliekame apklausą apie naują programėlę skatinačią žmones prisidėti prie ekologijos lygio gerinimo. Programėlė, skatina žmones rūšiuoti atliekas ir prireikus surinkti rastas šiukšles aplinkoje. Už surinktas ir nufotografuotas šiukšles kaupsis taškai už, kuriuos bus galima išsigryninti įmonės teikiamus prizus.

Anketa yra anoniminė ir surinkti duomenys bus naudojame mokslo tikslams. Iš anksto dėkojame už atsakymus!

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Ar Jūs prisidedate prie ekologijos gerinimo?

Kokiais būdais prisidedate prie ekologijos gerinimo?

Ar Jus domintų programėlė, kurioje galėtumėte pasidalinti su visais apie surinktas šiukšles gamtoje, jas nufotografuojant ir taip renkant taškus, kuriuos vėliau galėsite išsikeisti į tam tikrus prizus?

Kokie prizai Jus domintų išsikeičiant taškus?