Retai. Pasidaliname keliais būdais, kaip sudominti knygą, skaitytų drauge.
Taip, tai aptariame per tėvų susirinkimus.
Retkarčiais pabendraujame apie tinkamą literatūrą bei kaip dažnai skaitoma, aptariami bendri rezultatai, matomi tiek mano, tiek jų pusėje.
Nelabai
Taip, bet ne visi tėvai tą naudą patys įžvelgia ir priima, tad ne visada jaučiamas jų įsitraukimas
Taip, nuolat pabtėžiame knygų naudą, rengiame knygų skaitymo dienas kartu su tėveliais.
Nekalbu, bet tik dėl to, jog žinau, kad visų tėveliai skaito kartu su vaikais, nes vaikai pasakoja apie tai
Kalbuosi tiek kiek tėvai nori.
Kol kas dar neteko, bet ateityje, būtinai tai padarysiu
Stengiuosi raginti skaityti su vaikais, pratinti prie literatūros