Požiūris į vaikų knygų skaitymo skatinimą

Ar kalbate su savo auklėtinių tėvais apie knygų skaitymo naudą? Pakomentuokite.

  1. Su kaikuriais.
  2. Taip
  3. Taip, kai vaikai ateina į ikimokyklinę grupę, siūlome atsinešti or dalintis savo knygų atradimais
  4. Kalbame retai
  5. Neteko
  6. Nekalbu, kažkaip niekada apie tai nepagalvojau, kad iškirti ir kalbėti. Apibendrinant temas, veiklas, aptrariu ir paminiu knygų skaitymą.
  7. ne
  8. Kalbame, dalinuosi patarimais, kaip sudominti vaikus, kokias knygutes pasirinkti