Ar kalbate su savo auklėtinių tėvais apie knygų skaitymo naudą? Pakomentuokite.
Taip . Tėveliai kviečiami į grupę paskaityti vaikams pasaką .
Taip, kalbu. Ir rekomenduoju tapti bibliotekos skaitytoju.
Dažniausiai šiuo klausimu tėvams keliami straipsniai, rekomendacijos ir pan.
Taip
taip, stengiames dapyvauti projektuose, sunčiame tėvams informaciją apie skaitymo naudą vaikams
Nekalbame
Taip. Per individualius pokalbius klausiu ar skaito vaikams, rekomenduoju knygas skaitymui.
Taip, bet daugiausiai kaip metodą, reikalingą vaikų kalbiniams, rašytiniams, skaitymo įgūdžiams lavinti, o ne kaip laisvo laiko praleidimo būdą. Apie knygų skaitymo tradicijas ir momentus namie dažniausiai tėvai pasidalina patys.