Pedagogų nuomonė apie 4 metų vaikų amžiaus rašytinės kalbos gebėjimus ir jų ugdymą - kopija

7. Kokius, jūsų nuomone, rašytinės kalbos pasiekimus turi turėti 4-erių metų vaikas?

  1. Rodyti susidomėjima knygomis, raidėmis, ženklais. Bandyti rašyti raides ir ženklus.
  2. Parašyti įvairius raidžiu elementus, kopijuoti raides.
  3. Domėtis knygomis, tekstu. Atkreipti dėmesį į supančioje aplinkoje esamus simbolius, ženklus, žodžius. Rašinėti raides.
  4. Parašyti savo vardą,figūras atkartoto,žmogu nupiešti
  5. Savo mintis ir jausmus perteikti ženklais (piešiniu, simboliais, raide).
  6. Bandyti nukopijuoti savo vardą kitas raides
  7. Mėginti kopijuoti, rašyti raides. Domėtis įvairiais ženklais.
  8. Domėtis knygomis, vartyti jas, domėtis įvairiais rašytiniais tekstais.
  9. Gebėti nupiešti keletą raidžių. Bet manau tik piešimo/ žaidimo būdu.
  10. Taisyklingiau laikyti rasymo priemone, dometis raidemis, simboliais