Niekaip, bet pagiriu vaiką vakare atėjus tėvams, vaikui girdint Pagiriu vaiką klasėje, kad girdėtų kiti vaikai Pagiriu asmeniškai, paglostau, patapšnoju petį/apkabinu Nieko nesakau, bet nusišypsau vaikui Niekaip nereaguoju, tinkamas elgesys turėtų būti savaime suprantama norma Pagiriu, tuo metu, kai pasireiškia teigiamas elgesys. Tinka 2 ir 3 variantai Pagiriu vaiką asmeniskai, apkabinu. pagiriu vaiką grupėje, kad girdėtų kiti, taip pat pagiriu prie tėvų. Pagiriu vaiką ar tik jį asmeniškai ar visiems matant, vakare tėvams jam girdint ar negirdint pasakau
Visiems girdint baru vaiką Vakare sutikus tėvus, papasakoju apie vaiko netinkamą elgesį tam vaikui girdint Vakare sutikus tėvus, papasakoju apie vaiko netinkamą elgesį, vaikui negirdint Baudžiu (neleisdžiant žaisti, ar kitokiu būdu) Ignoruoju vaiko netinkamą elgesį Sustabdau vaiką ir išsakau pastabą jam asmeniškai Priklauso labai nuo vaiko, tačiau būna, kad ir stabdau vaiką bei pasakau jam pastabą, o kartais ir ignoruoju (jei matau, kad netinkamas elgesys yra dėmesio siekimas). dienos pabaigoje susitikus su tėvais stengiuosi informuoti apie vaiko elgesį, tačiau neigiamus dalykus pasakau tik vaikui negirdint. Reaguoju iš karto po netinkamo elgesio. kalbuosi su vaiku apie jo elgesį. kartais ignoruoju labai priklauso nuo situacijos kurioje kilo netinkamas vaiko elgesys. Tinka 3 ir vaikui nusiraminus kalbantis su juo, ieškant tinkamų sprendimo/reagavimo būdų Neturiu tokių situacijų Sustabdau vaiką, pasakau jam asmeniskai ar prie kitu, nesvarbu, vakare tevams pasakau kartais vaikui girdint kartais ne.
Taip, visi valgome kartu, šnekučiuojamės Taip, valgome kartu bet mokytojos valgo prie atskiro „mokytojo stalo“ Ne, valgau savo pertraukos metu, kai vaikai nemato Valgome kai vaikai valgo, tik kur papuola, nes vietos nei prie vaikų stalo, nei atskirai valgiui neturime. dažniausia stovėdamos. Valgome kartu, bet nesišnekučiuojame, stalo etiketas. Kai vaikai sugula Kai vyko adaptaciją tai valgiau su vaikais,dabar atskiro stalo bet kartais ir su vaikais.