Kokia jūsų nuomonė apie pabėgėlių priėmimą į Europos šalis?
neigiama
pabėgeliam NE!!!
žmonės bėga nuo mirties - turime būti solidarūs
Is lietuviu atiminejadarbus, moka varganas pasalpas, o pabegeliams nori moketi vos ne kaip indzinieriui uz darba
Jei nekels problemų - prašom.
Bloga
Bloga. Nes jokio filtro tarp gero žmogaus ir teroristo nėra. Su pabėgeliais atkeliauja ir teroristai, kurie čia pradės šaudyti ir bombarduoti viską, dėl savo iškreipto ''religinio'' suvokimo.
aš manau kad priemimas turi buti ribotas, nes pabegeliu jau labai daug