Pabėgėlių migracija į Europą

Kokia jūsų nuomonė apie pabėgėlių priėmimą į Europos šalis?

  1. neigiama
  2. Jei sutiktu adaptuotis, atsisakyti tradicijų susijusių su kūno žalojimu ar kitokiu smurtu, netaps "našta" ir patys užsidirbs pragyvenimui, žiūrėčiau į tai teigiamai.
  3. Griežtai prieštaraujų šitam reikalui!
  4. Esu nusiteikes priesingai. Lietuva - lietuviams.
  5. Neigiama. Europa pras
  6. Neigiama
  7. Negerai.. tiesiog jie nori visko dykai..
  8. Manau to daryti nereikia
  9. nereikalingi
  10. Kai buvo rašoma viename straipsne, Europoje nieko gero nebus. Pabėgeliai tik apkrės savo įvairiomis ligomis, nesugebės pritapti prie mūsų tvarkos bei vėl Lietuvoje bus mažinami atlyginimai,pensijos ir kitos pašalpos lietuviams dėl nerealių pašalpų pabėgeliams. Pirmiausia reikia rūpintis savo tauta, duoti naudą jai, kad kai kurie žmonės negyventų nuo algos iki algos, o tik po to dalintų nerealias sumas kažkokiems pabėgeliams, kurie nieko gero neatneš į mūsų šalį. :)