Kokia jūsų nuomonė apie pabėgėlių priėmimą į Europos šalis?
- Aš eu prieš pabėgėlių priėmimą į mūsų šalį.
- Lai bega atgal i ten is kur atbego, niekam ju cia nereikia
- Teigiama, reikia priimti žmones bėgančius nuo karo, savu laiku ir Lietuviai bėgo į kitas šalis dėl to pačios priežasties.
- Manau, jeigu atvyktų žmonės norintys dirbt ir integruotis į visuomenę, būčiau nieko prieš.
- Tikrai ne
- bloga