Omnitel vartotojų apklausa

Kas labiausiai Jūsų netenkina įmonėje?

  1. 1. nepatogus "naudojimosi mėnuo". Mano nuomone, būtų patogiau sąskaitas už ryšio paslaugas ošrašyti imant laikotarpį nuo 1 iki pasktutinės mėnesio dienos 2. Išklotinės mokestis, mano manymu, yra per didelis. Kelis metus Omnitel paslaugomis besinaudojantiems abonentams išklotinės galėtų būti skiriamos kaip "bonusas" už lojalumą ar taikoma nuolaida
  2. nezinau
  3. -
  4. nera isskirtiniu salygu lojaliems klientams, netgi blogesnes salygos palyginus su naujais vartotojais, kurie pasinaudoja viena ar kita akcija pereidami i omnitel tinkla, gana aukstos kainos
  5. kaina
  6. auksti tarifai
  7. 1. Garantinis telefonų aparatų aptarnavimas. 2. Per mažas mokėjimo planų pasirinkimas įmonėms.