Omnitel vartotojų apklausa

Kas labiausiai Jūsų netenkina įmonėje?

  1. Netenkina, kad lojaliems, seniems klientams taikomos blogesnės sąlygos negu atėjusiems naujiems. Mano manymu senieji lojalūs klientai yra nevertinami šioje kompanijoje.
  2. Per mažos nuolaidos naujo aparato pirkimui, per didelės paslaugų kainos, ...
  3. Reklamu siuntinejimas.
  4. auksta kainodara
  5. Tai, kad nuolatos siuntineja reklamas apie OmniID, o pacios korteles niekad taip ir nepasiule.
  6. Sunku pasakyti
  7. Kainos galetu buti mazesnes.
  8. Kainos
  9. per dideles pokalbiu kainos
  10. kainos