5. Kaip reikėtų užtikrinti mokymosi proceso kokybę karantino laikotarpiu? Ar mokantis virtualiai ji yra išlaikoma, ar vis tik nukenčia?
Mokytojai turėtų greitai reaguoti į mokinių žinutes ir klausimus. Manau, kad mokymosi proceso kokybė nukenčia, nes daug mokinių nesupranta mokslo prasmės ir viską nusirašinėja, elgiasi nesąžiningai.
Priklauso nuo kiekvieno mokinio noro ir mokytojų pastangų. Svarbu turėti reikalingas priemones nuotoliniam mokymui.
Neskubėti dėstyti temų. Nukenčia.
Man asmeniškai tai ne, kitiems klasiokams „kenčia“.
Šiek tiek nukenčia, tačiau tokia, kokia dabar yra kokybė, manau, yra beveik maksimaliai gera pagal esamą situaciją.
Manau ji išliko daugmaž tokia pati, tiesiog didesnė dalis tenka savarankiškai mokytis (nesiskundžiu)
Reikia aiškių tvarkaraščių su darbais, o ne 100 planų su kiekvieną papildomais dviem (tai atema daug laiko)
Nukenčia, nes, kaip sakiau, yra ryškiai daugiau savarankiško darbo, be to daug laiko praleidžiama kraipant akis tarp kompiuterio ekrano ir sąsiuvinio.
Nukencia. Padaryti daugiau susitikimu, maziau namu darbu, maziau savarankisko darbo.
Stipriai nukenčia,manau reikėtų mažinti krūvius,didinti pamokų transliacijų laiką,naudotis tik keliomis programomis ,nes lengva pasimesti tarp daug laiškų,darbų siunčiamų per skirtingas programas