Nuotolinis mokymasis

5. Kaip reikėtų užtikrinti mokymosi proceso kokybę karantino laikotarpiu? Ar mokantis virtualiai ji yra išlaikoma, ar vis tik nukenčia?

  1. Manau, geros kokybės nepasieksime. Vaikas geriausiai ugdomas bendraujant gyvai
  2. Aišku, kad nukenčia, bet neturėtų nutrūkti. Lėčiau, bet einama į priekį
  3. Nenutolti nuo realybės, kelti adekvačius lūkesčius, keisti mokymo(si) metodus.
  4. Kokybė nukenčia.
  5. Nukenčia,reikia nuolatinio gyvo bendravimo.
  6. Nukenčia, nes nėra gyvo ryšio, prarandamas natūralus santykis su mokiniais.
  7. Taikyti nuolatinį grįžtamąjį ryšį.Kas mokėsi mokosi ir stengiasi,kas nedirbo ir dabar nedirba.
  8. Visi nukenčia, bet, kol yra tokios sąlygos, nieko padaryti negalime, nebent pailginti mokslo metus, o ne palikti iki gegužės 29 dienos.
  9. Manau, jog truputėlį nukenčia, nes trūksta gyvo bendravimo. Ne visada matai kas dedasi kitoje pusėje ekrano.
  10. Stengiamės išlaikyti mokymosi kokybę