4. Kokius nuotolinio mokymosi privalumus bei trūkumus įžvelgiate?
Privalumas - klasės triukšmo kontrolė.
Trūkumas - mokiniai naudojasi tėvų el. paštu, o dažnai ir IT priemonėmis, todėl ne visada laiku atsiunčia savo atliktas užduotis.
Per nuotolį daugiau pažinau šeimas. Trūkumas - žmogiškasis ryšys, abai daug laiko reikia praleisti prie kompiuterio.
Yra ir privalumų, ir trūkumų. Privalumai - tėvų pajungimas prie vaikų mokymosi proceso, supratimo apie tai, ką mokosi vaikai, atsiradimas (ne visi tėvai jį turėjo) ir, žinoma, didesnės atsakomybės ugdymas (reikia laiku atlikti užduotis, nusiųsti mokytojai ir t.t.)
Trūkumai - ne visada viskas pavyksta (pasijungti prie tam tikros programėlės, atlikti sudėtingesnes užduotis), ne visada užduotis atlieka patys mokiniai (namie daugiau "pagalbos") :)
Mano, kaip pedagogo, darbo higiena visiškai dingusi: kone 24 val.per parą esu priversta būti mokytoja. Darbo padaugėjo kone dvigubai. Kadangi esu lietuvių kalbos mokytoja, kai kurie dalykai, pvz., rašto darbų taisymai prilygsta Sisifo akmens ridenimui į kalną.
Trūkumai - sunkiau kontaktuoti su mokiniu ar tėvais, jei iškyla problema. Tėvai irgi nesugeba orientuotis informacijos gausoje, turi problemų auklėjant vaikus ir pan., padidėjęs darbo krūvis. Privalumas - toks mokymasis ugdo mokinių atsakomybę, gebėjimą savarankiškai mokytis, spręsti iškilusias problemas.
Privalumai: savarankiškumas, atsakingumas
Trūkumai: gyvo kontakto niekas niekada nepakeis
Gerai,kad mokiniai įgaus savarankiškumo.Išryškėja,tai,kad net 8 klasėj kai kurie mokiniai nemoka naudotis el.paštu,nemoka prikabinti dokumentų ir ttt...
Privalumai, kad tėvai įsitraukia į savo vaikų ugdymą, trūkumas, kad bet kokiu atveju, tai nevyksta taip kaip pamokose
"Gyvo jausmo" trūkumas. Deja, sunku apibūdinti kas yra tas gyvas jausmas.
Privalumas: galiu planuoti laiką ir dirbti savo tempu. Trūkumas: trūksta žmogiško kontakto.