1. Akivaizdu, jog organizuoti visą mokslų procesą nuotoliniu būdu – nemažas iššūkis visoms švietimo įstaigoms. Ar galėtumėte papasakoti, kaip sekasi mokymosi procesų perkėlimas į virtualią erdvę?
Mano nuomone, mokymosi procesų perkėlimas į virtualią erdvę sekasi visai neblogai, atsižvelgiant į tai, kad viskas turėjo būti paruošta ir įvykdyta per labai trumpą laiką. Didžiausia problema tikriausiai yra mokinių žinių patikrinimas, nes nuotoliniu būdu užtikrinti visų sąžiningumo neįmanoma.
Akivaizdu, kad tokiu būdu kol kas nepavyksta mokytis 100% produktyviai pagal įprastą kursą, tačiau galima įžvelgti daug pliusų, jeigu mokytojai ir mokiniai yra motyvuoti ir sąmoningi.
Vidutiniškai, mokytojai skiria žymiai daugiau namų darbų, testus atlikti reikia per mažesnį laiką, mokytojai užlaiko pamokas. Atlikti kontrolinius nepatogu, nes kartais mokytojai tiesiog atsiunčia fotografijas kontrolinių.
Kaip ir viskas gerai, pradžioje atrodė, jog bus sudėtingiau, bet dabar viskas taip pat kaip tikroje mokykloje.
Visai neblogai, žinoma, nebuvo apsieita ir be trikdžių, nesklandumų, trūksta gyvo bendradarbiavimo su mokytojais.
Viskas daugmaž gerai, tik trūksta patogios platformos atsiskaitymams
Visai neprastai, bet truksta režimo.
Nesklandumų būna nebent 1% pamokų laiko per savaitę. Žymiai daugiau savarankiško darbo užduota, tačiau taip pat daugiau laiko miegui, valgymui ir laisvalaikiui.
Trumpos pamokos, nespejamos isaiskinti temos, prastas pasiruosimas atsiskaitymams, egzaminams ir t.t.
Kai pripratau sekasi geriau tačiau iš pradžių gavome milžiniška krūvį. Iki dabar jaučiasi labai didelė įtampa pamokose nes daugelis mokytoju klausinėja,sunku įsisavininti medžiagą