Nuomonės apie knygynus išaiškinimas

17. Kaip manote, ko trūksta šioms reklamoms?

  1. Jei reklamos nepastebiu, tai greiciausiai trūksta, didesnės publikacijos.
  2. kad shiaip ju truksta ;)