Nuomonės apie knygynus išaiškinimas

17. Kaip manote, ko trūksta šioms reklamoms?

  1. nieko
  2. Isimintinumo
  3. truksta aktyvumo, veiksmo, smaikstumo, isimintinumo elemento. Tos kibirksteles, kuri paskatintu isigyti butent ta knyga...
  4. idėjų, kurios patrauktų dėmesį.
  5. -
  6. gal tik daugiau ivairiu akciju.
  7. knygos nera priskiriamos pir butinuju prekiu, jos laisvalaikio, malonumo leidnys. tad jas perka tik tie, kurie savo laisvalaiki praleidzia prie knygu. reklamoms reiketu labaiu orientutis i sia klientura:)
  8. Reklama didina vartojima visuomeneje, bet dazniausiai nekokybisku ir nereikalingu produktu.
  9. Įvairumo ir populiarumo.
  10. manau reiketu reklmauotis ne internete, o spaudoje, televizijoje