Man atrodo ju apskritai
truksta:) Reklamos galetu buti
smagesnes bei originalesnes.
nemaciau nei vienos
Neturiu nuomonės.
Apskritai mažai reklamos
apie knygynus. Daugiau
reklamai skirimama ne savo
intelekto lygiui kelti, bet
savo išoriniam "grožiui"
atskleisti (drabužiai,
kosmetika ir pan.).
-
is vis reklamu apie knygynus
nemaciau, tad matyt visko
truksta, ko tik gali
trukti :D