Notaro teikiamų paslaugų vertinimas

Ką dar ir kodėl norėtumėt pasiūlyti notarų biurams, kad jų teikiamos paslaugos būtų dar kokybiškesnės ir lemtų dar didesnį jūsų poreikių patenkinimą?

  1. Viskas pasakyta anksčiau.
  2. Neturiu ka pasiulyti
  3. Mažinti kainas
  4. Buti supratingiems
  5. Taupyti zmoniu laika ir mazinti kai kuriuos makescius
  6. Negaliu atsakyt,kadangi mazai teko susidurt.
  7. nieko
  8. Daugiau reklamos, su pavyzdžiais, kurie keltų žmonėms pasitikėjimą.
  9. Mažinti kainas.
  10. Viskas kol kas gerai