Notaro teikiamų paslaugų vertinimas

Kaip manote, biurai turėtų vykdyti vartotojų pasitenkinimo/ paslaugų kokybės vertinimus? Atsakymą pagrįskite

  1. Kad žinoti, ko pageidauja klientas
  2. Jog žinotų, kurioje srityje gali patobulinti savo darbo specifiką
  3. Jog galėtų tobulėti - suteiktų aukščiausios kokybės paslaugas
  4. Dėl darbo kokybės užtikrinimo ir monitoringo
  5. Kad biurai žinotų, ar jų paslauga tenkina vartotoją.
  6. Tai biuro interesas
  7. Gal žinotų kaip žmonės vertina biuro darbuotojus ir paslaugas, gal būtų šiuo klausimu konkurencija ir pasistengtu.
  8. Nes tai atitktų, jų siulomas paslaugas