Notaro teikiamų paslaugų vertinimas

Kaip manote, biurai turėtų vykdyti vartotojų pasitenkinimo/ paslaugų kokybės vertinimus? Atsakymą pagrįskite

  1. Kad tobulintų darbą.
  2. Kad galėtų gerinti paslaugų kokybę.
  3. Nebūtina.
  4. Kad dar kokybiškiau dirbtų
  5. Turėtu žinoti kaip žmonės juos vertina
  6. Nepakenktų, jei vertinimas būtų anonimiškas. Nors kyla klausimas, ar toks vertinimas būtų objektyvus. Žmonės ir jų požiūriai, finansinės galimybės - skirtingi. Pvz., mažiau uždirbantys - visada skųsis per didelėmis kainomis
  7. Turi atkreipti dėmesį į kliantą.
  8. Kad pagerintų paslaugų kokybę
  9. padėtų sužinoti veiklos problemas ir galėtų jas tobulinti
  10. Butu atsizvelgta i galimai iskylancias problemas ir jas spresti