Kaip manote, biurai turėtų vykdyti vartotojų pasitenkinimo/ paslaugų kokybės vertinimus? Atsakymą pagrįskite
Kad tobulintų darbą.
Kad galėtų gerinti paslaugų kokybę.
Nebūtina.
Kad dar kokybiškiau dirbtų
Turėtu žinoti kaip žmonės juos vertina
Nepakenktų, jei vertinimas būtų anonimiškas. Nors kyla klausimas, ar toks vertinimas būtų objektyvus. Žmonės ir jų požiūriai, finansinės galimybės - skirtingi. Pvz., mažiau uždirbantys - visada skųsis per didelėmis kainomis
Turi atkreipti dėmesį į kliantą.
Kad pagerintų paslaugų kokybę
padėtų sužinoti veiklos problemas ir galėtų jas tobulinti
Butu atsizvelgta i galimai iskylancias problemas ir jas spresti