Kaip manote, biurai turėtų vykdyti vartotojų pasitenkinimo/ paslaugų kokybės vertinimus? Atsakymą pagrįskite
Kaip ir kita bet kuri paslauga
Nes tai padeda tobulėti arba neapsileisti.
Kad neprarasti savo klientų
Profilaktiskai, kad butu pasitempe
Kad galėtų pagerinti savo darbo kokybę.
Nemanau kad tai ka nors keistu
Manyčiau nė taip,nė ne.Jeigu atsakingi paslaugos davėjai patys turėtų būti suinteresuoti paslaugos kokybe,todėl apklausas internetu,ar tiesiogiai galėtų patys vykdyt,užtikrinant reikiamą paslaugos kokybės lygį.
Jeigu atsižvelgtų į vartotojų pastabas, tikėtina, kad biuro darbuotojai būtų pasitempę, draugiškesni bei kalbėtų suprantamesne kalba.