Notaro teikiamų paslaugų vertinimas

Kaip manote, biurai turėtų vykdyti vartotojų pasitenkinimo/ paslaugų kokybės vertinimus? Atsakymą pagrįskite

  1. Kaip ir kita bet kuri paslauga
  2. Nes tai padeda tobulėti arba neapsileisti.
  3. Kad neprarasti savo klientų
  4. Profilaktiskai, kad butu pasitempe
  5. Kad galėtų pagerinti savo darbo kokybę.
  6. Nemanau kad tai ka nors keistu
  7. Manyčiau nė taip,nė ne.Jeigu atsakingi paslaugos davėjai patys turėtų būti suinteresuoti paslaugos kokybe,todėl apklausas internetu,ar tiesiogiai galėtų patys vykdyt,užtikrinant reikiamą paslaugos kokybės lygį.
  8. Jeigu atsižvelgtų į vartotojų pastabas, tikėtina, kad biuro darbuotojai būtų pasitempę, draugiškesni bei kalbėtų suprantamesne kalba.
  9. Leistu gerinti teikiamu paslaugu kokybe
  10. Nzn