Kaip manote, biurai turėtų vykdyti vartotojų pasitenkinimo/ paslaugų kokybės vertinimus? Atsakymą pagrįskite
Sužinotų ko trūksta klientams
Kad galetu patobulinti savo veikla
Kad žinotų darbo įvertinimą.
Paslaugos kontroliuojamos notaru rumu
Dėl paslaugų kokybės gerinimo.
Turetu buti palankesnes salygos zmonems norint naudotis notaro paslaugomis, nes procesai tikrai nera paprasti suprasti visas detales paprastam pilieciui
Kad biurai galėtų gerinti paslaugų kokybę.
Patys turi žinoti lankytojų poreikius.
kokybės vertinimas padeda siekti suteikiamų paslaugų kokybės ar jau esamą kokybę šlaikyti esamame aukštame lygyje.