Notaro teikiamų paslaugų vertinimas

Kaip manote, biurai turėtų vykdyti vartotojų pasitenkinimo/ paslaugų kokybės vertinimus? Atsakymą pagrįskite

  1. Sužinotų ko trūksta klientams
  2. Kad galetu patobulinti savo veikla
  3. Kad žinotų darbo įvertinimą.
  4. Paslaugos kontroliuojamos notaru rumu
  5. Dėl paslaugų kokybės gerinimo.
  6. Turetu buti palankesnes salygos zmonems norint naudotis notaro paslaugomis, nes procesai tikrai nera paprasti suprasti visas detales paprastam pilieciui
  7. Kad biurai galėtų gerinti paslaugų kokybę.
  8. Patys turi žinoti lankytojų poreikius.
  9. kokybės vertinimas padeda siekti suteikiamų paslaugų kokybės ar jau esamą kokybę šlaikyti esamame aukštame lygyje.
  10. Ir patys notarai mato, ką reikėtų tobulinti.