Nikotino vartojimas ir pirkimas.

Esu 11 klasės mokinė Eglė ir šiais mokslo metais darau projektą apie nikotino žalą. Kviečiu atsakyti į keletą klausimų apie nikotino vartojimą ir pirkimą. Apklausa yra visiškai anoniminė. 

Jūsų amžius

Lytis

Ar jūs rūkot, ar vartojat elektronines cigaretes?

  1. Rūkau
  2. Kartais
  3. Ne
  4. Ne
  5. Ne
  6. Rūkau
  7. Ne
  8. ne
  9. Taip
  10. Ne
…Daugiau…

Jei rūkot cigaretes, tai dažniausiai renkatės su skoniu, ar paprastas be skonio?

Kaip dažnai jūs rūkot, garinat?

Kaip manot kodėl kitiems kyla noras rūkyti?

  1. Įdomu pabandyti
  2. Nuo kiekvieno priklauso, tad nežinau, bet dažniausiai nuo streso, nerimo. Taip bent jau aš pradėjau.
  3. Menkumas, trūkumai bandomi užpildyti priklausomybėm
  4. Noras sekti paskui banda, populiarumo noras
  5. Nerūkau, tai nežinau.
  6. Dėl draugų, aplinkinių įtakos.
  7. Dėl kieto įvaizdžio
  8. nezinau
  9. Del kitu itakos
  10. Priklausomybė, noras atsipalaiduoti
…Daugiau…

Kodėl jūs rūkot, garinat?

  1. Nes patinka prie cigaretės bendrauti su žmonėmis
  2. Nuo streso
  3. Nerūkau
  4. Nerūkau
  5. Nerūkau.
  6. Nusiraminti, patiriu labai daug streso artimoje aplinkoje
  7. Nerūkau
  8. Nerukau
  9. Padeda nusiraminti
  10. Nerūkau
…Daugiau…

Jūsų nuomone, ar tėvų, artimųjų rūkymas turi įtakos nerūkančiam? Kodėl?

  1. Turi, nes priklausomybė gali išsivystyti netiesiogiai
  2. Mano namuose niekas nerūko, tai nemanau
  3. Taip, priimami įpročiai, pavyzdys, noras pritapti
  4. Taip, nes paskleisti dūmai kenkia ir artimųjų sveikatai
  5. Ne. Žmogui nieks nesiūlo rūkyt prievarta.
  6. Tai, turi.
  7. Ne
  8. taip "monkey see, monkey do"
  9. Niekas neruko seimoje
  10. Turi. Nes rodomas pavizdys
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą