Nikotino vartojimas ir pirkimas.
Esu 11 klasės mokinė Eglė ir šiais mokslo metais darau projektą apie nikotino žalą. Kviečiu atsakyti į keletą klausimų apie nikotino vartojimą ir pirkimą. Apklausa yra visiškai anoniminė.
Jūsų amžius
Lytis
Ar jūs rūkot, ar vartojat elektronines cigaretes?
- Rūkau
- Kartais
- Ne
- Ne
- Ne
- Rūkau
- Ne
- ne
- Taip
- Ne
Jei rūkot cigaretes, tai dažniausiai renkatės su skoniu, ar paprastas be skonio?
Kaip dažnai jūs rūkot, garinat?
Kaip manot kodėl kitiems kyla noras rūkyti?
- Įdomu pabandyti
- Nuo kiekvieno priklauso, tad nežinau, bet dažniausiai nuo streso, nerimo. Taip bent jau aš pradėjau.
- Menkumas, trūkumai bandomi užpildyti priklausomybėm
- Noras sekti paskui banda, populiarumo noras
- Nerūkau, tai nežinau.
- Dėl draugų, aplinkinių įtakos.
- Dėl kieto įvaizdžio
- nezinau
- Del kitu itakos
- Priklausomybė, noras atsipalaiduoti
Kodėl jūs rūkot, garinat?
- Nes patinka prie cigaretės bendrauti su žmonėmis
- Nuo streso
- Nerūkau
- Nerūkau
- Nerūkau.
- Nusiraminti, patiriu labai daug streso artimoje aplinkoje
- Nerūkau
- Nerukau
- Padeda nusiraminti
- Nerūkau
Jūsų nuomone, ar tėvų, artimųjų rūkymas turi įtakos nerūkančiam? Kodėl?
- Turi, nes priklausomybė gali išsivystyti netiesiogiai
- Mano namuose niekas nerūko, tai nemanau
- Taip, priimami įpročiai, pavyzdys, noras pritapti
- Taip, nes paskleisti dūmai kenkia ir artimųjų sveikatai
- Ne. Žmogui nieks nesiūlo rūkyt prievarta.
- Tai, turi.
- Ne
- taip "monkey see, monkey do"
- Niekas neruko seimoje
- Turi. Nes rodomas pavizdys