Nikotino vartojimas ir pirkimas.

Kaip manot kodėl kitiems kyla noras rūkyti?

  1. Įdomu pabandyti
  2. Nuo kiekvieno priklauso, tad nežinau, bet dažniausiai nuo streso, nerimo. Taip bent jau aš pradėjau.
  3. Menkumas, trūkumai bandomi užpildyti priklausomybėm
  4. Noras sekti paskui banda, populiarumo noras
  5. Nerūkau, tai nežinau.
  6. Dėl draugų, aplinkinių įtakos.
  7. Dėl kieto įvaizdžio
  8. nezinau
  9. Del kitu itakos
  10. Priklausomybė, noras atsipalaiduoti