Jūsų nuomone, ar tėvų, artimųjų rūkymas turi įtakos nerūkančiam? Kodėl?
- Turi, nes priklausomybė gali išsivystyti netiesiogiai
- Mano namuose niekas nerūko, tai nemanau
- Taip, priimami įpročiai, pavyzdys, noras pritapti
- Taip, nes paskleisti dūmai kenkia ir artimųjų sveikatai
- Ne. Žmogui nieks nesiūlo rūkyt prievarta.
- Tai, turi.
- Ne
- taip "monkey see, monkey do"
- Niekas neruko seimoje
- Turi. Nes rodomas pavizdys