UserElvinasMocka
Vieša
Pranešti
Anketa neaktyvi

Naudojimasis elektronine sveikatos sistema (esveikata.lt)

Sveiki, esu Vilniaus Universiteto Verslo informacijos vadybos IV-o kurso studentas Elvinas Mocka. Šiuo metu rašau savo baigiamąjį bakalauro darbą ir atlieku tyrimą. Tyrimo tikslas: Išanalizavus apklausos duomenis, nustatyti vartotojo poreikį, pritaikyti blokų grandinės technologiją, Lietuvos elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinėje sistemoje (esveikata.lt) bei elektroninio recepto ir medicininių vaizdų archyvo posistemėse.

Anketa yra anoniminė, o jos duomenys bus naudojami tik mokslinio tyrimo tikslais.

Ačiū, už jūsų laiką.

Jūsų lytis:
Jūsų amžius:
Ar žinote, kad Lietuvoje veikia elektroninė sveikatos priežiūros sistema (esveikata.lt) ?
Ar žinote, jog elektroninėje sveikatos sistemoje (esveikata.lt) galite pasiekti savo sveikatos istoriją, diagnozes, tyrimus, receptus, pažymas ir kitą svarbią informaciją vienoje vietoje?
Ar naudojatės elektronine sveikatos sistema (esveikata.lt) ?
Kaip dažnai naudojatės elektronine sveikatos sistema (esveikata.lt) ?
Kaip manote, ar elektroniniu būdu pasiekti visą su jūsų sveikata susijusią informaciją (tyrimų rezultatus, e. receptus, sveikatos istoriją ir pan.) yra svarbu?
Ar jums svarbu, kad jūsų asmeninius ir su jūsų sveikata susijusius duomenis galėtumėte pasiekti tik jūs ir su jūsų sveikatos priežiūra susiję specialistai ?
Ar pasitikite, kad jūsų duomenys elektroninės sveikatos sistemoje (esveikata.lt) yra pakankamai apsaugoti?
Su kuriuo teiginiu labiausiai sutinkate vertindami galimybę duomenis apsaugoti naudojantis technologijomis ?
Ar esate girdėję apie sveikatos priežiūros įstaigose neteisėtu būdu pasisavintus duomenis (pvz. "Grožio Chirurgija" duomenų vagystės incidentas ir pan.) ?

Anketos meniu

Kita anketa »