Mokymosi sunkumai

Jei kyla mokymosi sunkumų kaip bandai juos įveikti?

  1. Nusikelti i paskutine diena
  2. Nebandau ir einu miegot ar prie tlf ar netlix and chill
  3. Klausiu mokytojo
  4. Dirbt
  5. negalvoti apie tai/ignoruoti iki paskutines sekundes
  6. Savaitgali pailsėti nuo pamoku, pabuti su dtaugais, per pertrauka nedaryti pamoku, o užsiimti kitkuo
  7. Bandau viską susidelioti pagal laiką
  8. Nebandau!!