Jei kyla mokymosi sunkumų kaip bandai juos įveikti?
daugiau pasimokyti, perskaityti duota medžiaga
Prisiverčiu prisėsti prie darbų.
Papildomai mkausi miego sąskaita
Niekaip
iskalti informacija per nakti ir perrasyti kontroliniam darbe ir viska pamirst
Bandau truputi lavinti savo trūkumus ir atminti
bandau padaryt užduota darba
Su draugų pagalba
Būna atvejų kai nespėji atlikti visų savo darbų, kas atsitinka gana dažnai. Dėl to aš pasirenku kas man yra prioritetas ir stengiuosi atlikti tuos darbus. Tada atsidedu dienoje laiko sau, kuriuo metu bandau atlikti savo įsipareigojimus ir darbus šeimoje, bei bandau pailsėti (poilsiu dažniausiai lieka tik 30min iš visos dienos)
Jeigu nespėju atlikti darbų, kurie nėra prioritetas man, tai per daug bandau nesiparinti.
Dar stengiuosi kiekvieną vakarą miegoti bent 4h ypač tomis savaitėmis kai yra atsiskaitomieji darbai ir kontroliniai.
Labai padeda muzika, sportas ir kava.
Stengiuosi savaitgaliais išeiti ryte pasivaikščioti taip pradedant dieną ramiai be streso, tik tada einu darytis darbus, bandau viską atlikti šeštadienį, kad sekmadienį galėčiau miegoti. Aiškus nevisada išeina šio plano laikytis.
Prašau kitų pagalbos arba meginu ieškoti papildomos medžiagos internete