Jei kyla mokymosi sunkumų kaip bandai juos įveikti?
Prašau kitu pagalbos. Mokytojaus ar klasioko.
Miegoti
stengiuos laikyti telefoną kuo toliau nuo savęs ir prisėdu normaliai ir išsamiai skaityti, bei mokytis arba pasitikiu tuo, kad visada gali būt blogiau ir judu toliau😍
Bandau mokytis namie jei sergu, skyriu laiko pamokoms, kurių man labiau reikia, kurios man svarbesnės tam, kad suspėčiau.
Pažiūriu video arba padarau namų darbus iš tos temos
Pasimokyti arba laukti naujos temos.
Ignoruoti juos iki kol jaučiuosi lyg nebegaliu gyventi ir tada stengsiuosi pabaigti darbą nesvarbu jo rezultato.